Raspored polaganja završnog ispita

Za studente koji polažu završni ispit pismeno, praktični test i ispit iz predmeta Računovodstvo će se realizovati 14.01.2020. u dva termina:
1. I termin od 08:00 (G1) - sala 001
2. II termin od 9:30 (G2) - sala 001

Za studente koji polažu završni ispit usmeno, praktični ispit ispit iz predmeta Računovodstvo će se održati sa početkom u 08:00 časova, u sali 002 za studente obije grupe (G1 i G2).

Napomena: Studenti su u obavezi da poštuju navedeni raspored, kao i da se pridržavaju preporuka datih od NKT (posebno prilikom ulaska i boravka u prostorijama fakulteta da drže fizičku distancu od najmanje 2m, kao i da nose maske).
Napomena: Studenti su u obavezi da prilikom ulaska pokažu indeks. Na ispitu je dozvoljeno da student koristi digitron. Upotreba mobilnog telefona kao digitrona nije dozvoljena.