Zavrsni ispit-informacije

Studenti koji zele da polazu za ocjenu A i B potrebno je da se prijave na mail adresu analf@ac.me u četvrtak, 10.01.2019.godine u periodu od 10 do 12h.

Za navedene studente prakticni dio ispita ce biti organizovan u sali 103 sa pocetkom u 8:10h (petak, 11.01.2019.) Nakon toga ce biti organizovan usmeni dio ispita (zavrsni).

Koncept zavrsnog ispita za studente koji žele da polažu pismenim putem je prezentovan na prvom času i nalazi se u okviru plana i programa 2018/19.

Za studente koji polazu zavrsi ispit usmenim putem, ispit se realizuje posredstvom davanja odgovora na dva (esejska) pitanja, dobijena sa listice.

Studenti generacije 17 ispit polazu u sali 001, a studenti starije generacije u sali 002.