Online aktivnosti - DL

Obavještavaju se studenti koji su se prijavili na DL platformu, da ćemo datu platformu koristiti za dalje postavljanje predavanja i materijala, kao i online aktivnosti koje ćete moći da realizujete. Prva online aktivnost će biti dostupna već sjutra. Potrebno je da redovno pratite obavještenja na platformi.

Studenti koji eventualno imaju problema sa registracijom, mogu se javiti predmetnom saradniku za uključivanje u platformu, nakon što aktiviraju nalog.

Online aktivnost 1: U četvrtak 26.03. u 12:00h studentima će putem DL platforme biti dostupna marketing aktivnost koja se radi online. Maksimalno vrijeme za izradu aktivnosti je 45 minuta, nakon čega će aktivnost biti završena. Poželjno je da se studenti podsjete dosadašnjeg pređenog gradiva, kako bi što bolje uradili navedenu aktivnost. Poeni za datu aktivnost će se računati kao poeni ostvareni za aktivnost studenata na času (dio aktivnosti u toku semestra predviđenih planom rada).