Važno obavještenje - 17.05.2020 21:05

Zbog izmijenjenih okolosti vezano za COVID-19 prinudjeni smo da u cilju kraćeg boravka studenata u ispitnim prostorijama prilagodimo način polaganja i i strukturu ispita.

Ispit iz Poslovnih finansija na studijskom programu Studije menadžmenta u Podgorici obaviće se na sljedeći način:

• U ispitnom terminu studenti polazu cijeli ispit (kolokvijum i zavrsni ispit su objedinjeni), s tim sto je broj zadataka umanjen za jedan (umjesto tri, na testu ce biti dva zadatka), a broj teorijskih pitanja umanjen je za 9 (umjesto 19, na testu če biti 10 pitanja).
  •
  • Struktura ispita: I dio Zadaci (2 zadatka sa a, b, c strukturom) i II dio Teorijska pitanja (10 pitanja sa ponudjenim odgovorima).
  •
  • Bodovanje ispita: 2 zadatka x30 bodova + 10 pitanja x 4 boda = 100 ukupno.
  • Potrebno vrijeme za ispit: 45 minuta
  •
  • Ispit ce biti organizovan u grupama, gdje u svakoj grupi figurira broj studenata koji odgovara kapacitetu sale, uz uslov distance 2m (ukoliko mjere NKT budu propisivale distancu u trenutku održavanja ispita). Ispitne grupe biće blagovremeno objavljene na sajtu.