Bodovi - 21.07.2020 16:40

Studenti koji žele da vide svoje radove sa ispita, to mogu obaviti u četvrtak 23. 07. 2020. godine u 09.00 časova u predavaonici A1.

Svaki studenti treba da proveri tačnost svih podataka koji se odnosi na njega (ime, prezime, broj dosijea – indeksa, bodovi, ocena...) u sva 3 obrasca koji su istaknuti. Eventualne greške treba da OBAVEZNO što prije da se prijave, a najkasnije do srede 22. 07. 2020. godine do 15 časova na elektronsku poštu: obradovicdanko@yahoo.com. U pismu koje će biti napisano u slučaju prisustva eventualne greške treba da piše:

1. Na koji predmet se odnosi greška
  2. Detaljno opisati koja se greška desila
  3. Napisati broj telefona na koji se student može kontaktirati (student će biti kontaktiran samo ukoliko postoji neka nejasnoća u pogledu greške, pa postoji potreba da se kontaktira).

Odmah posle navedenog roka, svi podaci će biti predati, i ući će u postupak, tako da više neće moći da se isprave.