Arhitektonski fakultet

Gostujuće predavanje prof. dr Krunoslava Ivanišina u okviru predmeta Arhitektonsko projektovanje 4

Na poziv prof. dr Veljka Radulovića, hrvatski arhitekt Krunoslav Ivanišin, vanredni profesor Arhitektonskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, održaće online predavanje “Sentimentalno putovanje”.

Ovo uzbudljivo putovanje biće otvorenog tipa i održaće se u utorak 27.04.2021. sa početkom u 10.00 časova, ujutru.

Dobrodošli!

Link za pristup predavanju je:

Meeting ID: 933 9945 4960

Passcode: 78mCSe

Biografija:

Krunoslav Ivanišin (1970.) je arhitekt iz Dubrovnika, s diplomom Sveučilišta u Zagrebu i doktoratom Sveučilišta u Ljubljani. Partner je u projektantskom uredu IVANIŠIN. KABASHI. ARHITEKTI i izvanredni profesor na Katredri za projektiranje Arhitektonskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Prethodno je bio znanstveni i nastavni asistent na Federalnoj visokoj tehničkoj školi (ETH) u Zürichu, predavač na Tehničkom univerzitetu u Grazu i na postdiplomskom studiju BIArch u Barceloni, a povremeno predaje na Studiju arhitekture Građevinskog fakulteta Sveučilišta u Mostaru. Projektirao je i izveo građevine različitih mjerila i namjena za privatne i javne investitore. Projekte i ostvarenja izlagao je na brojnim izložbama, uključujući i Crnogorski paviljon na Venecijanskom Biennalu 2010. godine. Autor je i urednik nekoliko knjiga uglednih izdavača i brojnih tekstova u domaćim i stranim, znanstvenim i stručnim časopisima i publikacijama.

Broj posjeta : 708