Gostujuće predavanje mr Vladimira Vlahovića

Gostujuće predavanje mr Vladimira Vlahovića, pod nazivom "Nove tehnologije i materijali" u sklopu istoimenog predmeta, kojim rukovodi prof.dr Ratko Mitrović, biće održano za studente treće godine studija Arhitektonskog fakulteta UCG, u ponedjeljak, 26.02.2024. sa početkom u 10:15h, u sali 209 zgrade tehničkih fakulteta.

Vladimir Vlahović živi u Beču, vlasnik je i direktor firme Solventry i posebno pruža usluge ulaska na nova tržišta i prodaje. Diplomirao je  i magistrirao građevinu u Austriji i završio MBA iz tehnološkog menadžmenta u Engleskoj. Živio je i radio širom Evrope i govori šest jezika. Kao član upravnog odbora njemačkog udruženja za digitalno građevinarstvo sa sjedištem u Berlinu, kao i mreže za razvoj poslovanja u Jugoistočnoj Evropi iz Beča, Vlahović je aktivan kao autor i govornik na mnogim konferencijama u Austriji i Njemačkoj. Kao gost predavač,  godinama predaje na tehničkim i ekonomskim fakultetima u Crnoj Gori, Austriji i Srbiji.