Prvi poziv za prijavu zainteresovanim studentima za sticanje kompetencija u korišćenju BIM softverskih alata

Prvi poziv za prijavu zainteresovanim studentima za sticanje  kompetencija u korišćenju BIM softverskih alata

BIM Design Centre poziva  zainteresovane studente da se prijave  za sticanje novih kompetencija i vještina u korišćenju BIM softverskih alata. Selekcija zainteresovanih kandidata će biti izvršena u julu mjesecu. Informacija o datumu i mjestu selekcije biće poznata 15 dana ranije. Pet izabranih studenata sa Arhitektonskog fakulteta u Podgorici će imati pokrivene troškove za trodnevni boravak u Italiji , kako bi stekli vještine iz Revit Autodesk softvera. Nakon toga, izabrani kandidati ce imati mogućnost potpisivanja jednogodišnjeg sporazuma o kolaborativnom radu u korišćenju BIM softvera.

Detaljnije možete pročitati u prilogu.

Za dodatne informacije možete kontaktirati:

dr. Svetlana Perovic, Arhitektonski fakultet

ceca.perovic1@gmail.com