Arhitektonski fakultet

OBAVJEŠTENJE_ ZAVRŠNI RADOVI NA UVID JAVNOSTI

STUDENT:  Pavle Boričić

INDEKS BROJ: 04/16

PREDAO JE ZAVRŠNI RAD NA TEMU:

" KOLEKTIVNO STANOVANJE U SVJETLU PRIMJENE ENERGETSKE EFIKASNOSTI NA PRIMJERU STAMBENOG BLOKA ( SA VIŠESPRATNIM STAMBENIM OBJEKTIMA)“

Mentor : Prof.dr Dušan Vuksanović

RAD SE NALAZI U    BIBLIOTECI  ARHITEKTONSKOG  FAKULTETA  U PODGORICI  I STAVLJA SE NA UVID  JAVNOSTI

5 DANA, OD DANA OBJAVLJIVANJA OVOG OBAVJEŠTENJA

EVENTUALNE PRIMJEDBE NA ZAVRŠNI RAD DOSTAVITI VIJEĆU   ARHITEKTONSKOG  FAKULTETA U NAVEDENOM PERIODU.

STUDENT:  Hristina Šoškić

INDEKS BROJ: 08/16

PREDALA JE ZAVRŠNI RAD NA TEMU:

" REAKTIVACIJA AERODROMA U BERANAMAKAO GENERATORA   REGIONALNOG RAZVOJA “

Mentor : Prof.dr Dragan F.Komatina

STUDENT:   Anđela Grdinić

INDEKS BROJ: 17/16

PREDALA JE ZAVRŠNI RAD NA TEMU:

" ELEKTRANA NA OTPAD U PODGORICI, GENERATOR URBANIH SADRŽAJA   I PODRŠKA ODRŽIVOM RAZVOJU “

Mentor : Doc.dr Vladimir Bojković

Broj posjeta : 242

Ne propustite nijednu važnu vijest, pretplatite se na vijesti Akademski forum.