Obavještenje za studente_STRUČNA USAVRŠAVANJA I POSTDIPLOMSKE STUDIJE U SAD

U cetvrtak, 12. aprila 2018. u 12.00h u rektoratu UCG odrzace se prezentacija o americkim univerzitetima.
Na prezentaciji ce studenti saznati više o univerzitetima koji nude master i doktorske studije, kao i o procedurama, rokovima i uslovima za dobijanje stipendija na univerzitetima u SAD.

Prezentaciju ce odrzati savjetnica mreze EducationUSA, Anica Vujinovic.

EducationUSA je globalna mreža više od 400 obrazovnih savjetodavnih centara podržanih od strane biroa za obrazovanje i kulturu Stejt Departmenta.
Obrazovni savjetodavni centri mreže EducationUSA aktivno promovišu visoko obrazovanje u SAD dajući tačne, nepristrasne, sveobuhvatne i pravovremene informacije o visokoškolskim ustanovama u Sjedinjenim državama i pružajući savjete kvalifikovanim pojedincima  kako da na najbolji način iskoriste te mogućnosti.