Poziv na seminar, 28.09.2017 - John Hockey RICS IRRV (Hons) REV

Poštovani,

Zadovoljstvo nam je da Vas obavjestimo da Institut ovlašćenih procjenjivača Crne Gore uz podršku Privredne komore Crne Gore organizuje seminar “Procjena vrijednosti nepokretnosti u svrhu eksproprijacije & Kodeks etike i ponašanja procjenjivača.”, koji će se održati u četvrtak, 28. septembra 2017 god. u Sali I Privredne komore, sa početkom u 9:00 časova.

Počasni gost i predavač je gospodin John Hockey, MSc FRICS IRRV (Hons) REV, Predsjednik Odbora za Evropske standarde za procjenu vrijednosti, TEGoVA.

Bila bi nam čast kada bi ste svojim prisustvom uveličali ovaj skup.

Takođe, u okviru saradnje koje imamo, obezbjedili smo pet mjesta (gratis) za vaše studente koje interesuje ova oblast privređivanja. Potrebno je samo da  odabrani studenti popune prijavni formular koji mogu naći na našem sajtu, sa naznakom da su studenti sa Arhitektonskog fakulteta.

Ostale detalje vezano za seminar možete naći na www.iopcg.me

Radujemo se nastavku saradnje sa vama.

Srdačan pozdrav,

Sanja Radović

Predsjednica

Institut ovlašćenih procjenjivača Crne Gore (IOPCG)