RASPORED GRUPNE NASTAVE 2019-20
RASPORED ČASOVA
PONEDJELJAK
8.00- 9.30 - Engleski jezik I g, (prostorije Biznis inkubatora – bivša zgrada Košute)
08.45-09.30 – Harmonija II g., vježbe (soba br. 6)
09.30-10.15 – Muzički oblici II g.,vježbe (soba br. 6)
10.30- 12.00 - Engleski jezik II g, (prostorije Biznis inkubatora – bivša zgrada Košute)
10.30-11.15 –Harmonija I g.,vježbe (soba br. 6)
11.15-12.00 – Muzički obliciI g.,vježbe (soba br. 6)
12.15-13.00 – Harmonija III g.,vježbe (soba br. 6)
13.00-13.45 – Muzički oblici III g.,vježbe (soba br. 6)
13.45-19.45 – Hor, sve godine (koncertna sala)
UTORAK
09.00-10.30 – SolfeđoIII g. OMP, vježbe(soba br. 2)[1]
09.00-10.30 – Istorijski razvoj instrumenata i izvođaštva I g. (soba br.3)
09.00-09.45 – Kontrapunkt I g., vježbe (soba br. 6)
09.45-10.30 – Kontrapunkt II g., vježbe (soba br. 6)
09.45-11.15 - Horsko dirigovanje, I g., predavanje (soba br. 1)
10.15 – 12.00- Orkestar
10.30-12.00 – Harmonija IV g., vježbe (soba br. 6)
10.30-12.00 – Istorijski razvoj instrumenata i izvođaštva II g. (soba br. 3)
10.30-12.00 – Metodika nastave solfeđa III i IV g., predavanje (soba br. 2) [vježbe po dogovoru]
11.15-12.00 - Horsko dirigovanje, II g., predavanje(soba br. 1)
12.15- 13.45 – Metodika OMO, specijalističke (soba br. 3)
12.15-13.45 – Solfeđo II g. OMP, vježbe (soba br. 2)
12.15-13.45 – Istorija muzike I g., predavanje i vježbe (soba br. 6)
12.15-13.45- Horsko dirigovanje, III g., predavanje (soba br. 1)
13.45-15.15 – Metodika nastave klavira, specijalističke, predavanje i vježbe (soba br. 3)
13.45-15.15 – Solfeđo I g. OMP, vježbe (soba br. 2)
13.45-15.15 – Istorija muzike III g., predavanje i vježbe (soba br. 6)
13.45-14.30 - Horsko dirigovanje, II g., predavanje (soba br. 1)
17.00-18.30 – Istorija muzike II g. predavanje i vježbe (soba br. 6)
SRIJEDA
10.30-11.15 – Muzički oblici I g., predavanje (soba br. 6)
10.30-11.15 – Aranžiranje IV g., vježbe (soba br. 2)
11.15-12.00 – Harmonija I g., predavanje (soba br. 6)
11.15-12.00 – Aranžiranje III g., vježbe (soba br. 2)
12.15-13.00 – Muzički oblici II g., predavanje (soba br. 6)
12.15-13.45 – Analiza muzičkog djela I g., predavanje i vježbe (soba br. 2)
13.00-13.45 – Harmonija II g., predavanje (soba br. 6)
12.15-13.45– Analiza stilova IV g., predavanje i vježbe (soba br. 3)
13.45-14.30 – Muzički oblici III g., predavanje (soba br. 6)
13.45-14.30 – Solfeđo I g. OMP, predavanje (soba br. 1)
13.45-15.15 – Analiza muzičkog djela II g., predavanje i vježbe (soba br. 2)
14.00-17.00 – Istorija muzike IV g., predavanje (soba br. 3)
14.30-15.15 – Harmonija III g., predavanje (soba br. 6)
14.30-15.15 – Solfeđo II g. OMP, predavanje (soba br. 1)
15.30-18.30 – Harmonija IV g., predavanje (soba br. 6)
15.30-16.15 – Solfeđo III g. OMP, predavanje (soba br. 1)
15.30-17.00 – Analiza muzičkog djela III g., predavanje i vježbe (soba br. 2)
16.15-17.00 – Solfeđo IV g. OMP, vježbe (soba br. 1)
ČETVRTAK
09.00-09.45 – Kontrapunkt I g., predavanje (soba br. 2)
09.45-10.30 – Kontrapunkt II g., predavanje (soba br. 2)
10.15 – 12.00- Orkestar
10.30-11.15 – Aranžiranje III g., predavanje (soba br. 2)
11.15-12.45 – Aranžiranje IV g., predavanje (soba br. 2)
13.45-19.45 – Hor, sve godine (koncertna sala)
PETAK
8.30-10.00 - Metodologija naučnog rada, IV godina – svi st.programi
09.00-09.45 – Metodika OMO II godina (stari program) (soba br. 3)
09.00-10.30 – Solfeđo I g. IU, predavanje i vježbe (soba br. 2)
10.00-11. 30 – Metodika OMO III godina (novi program) (soba br. 3)
10.30-12.00 - Razvoj muzičkih instrumenata I godina- duvači i gudači
10.30-12.00 – Solfeđo II g. IU, predavanje i vježbe (soba br. 2)
- 30-13.00 – Metodika OMO specijalističke (soba br. 3)
10.00- 11.30 - Muzička tehnologija- IV g. -svi
12.15-13.45 Razvoj muzičkih instrumenata II godina- duvači i gudači
12.15-13.45 – Solfeđo III g. IU, predavanje i vježbe (soba br. 2)
13.45-15.15 – Solfeđo IV g. OMP, predavanje (soba br. 2)
13.45-14.30 Metodika nastave duvačkih instrumenata IV godina
[1] „biblioteka“