Predstavljanje Erasmus+ projekta ReFLAME i ljetnje škole u jutarnjem programu Dobro jutro Crna Goro na RTCG-e

Prof. dr Igor Lakić i dr Branka Živković gostovali su u jutarnjem programu Dobro jutro Crna Goro na RTCG-e povodom predstavljanja aktivnosti u okviru Erasmus+ projekta ReFLAME (Reforming Foreign Languages in Academica in Montenegro). Govorili su o uspješno sprovedenim aktivnostima i o ljetnjoj školi engleskog i italijanskog jezika struke koja je počela 21. juna, a trajaće do 18. jula.
Projektom koordinira Filološki fakultet UCG-e u saradnji sa projektnim partnerima iz Crne Gore – Univerzitetom Donja Gorica i Univerzitetom Mediteran, kao i partnerima iz EU-e: Univerzitetom u Varšavi, Univerzitetom za strance u Peruđi i Sveučilištem u Zagrebu.