Konačne rang liste i informacija o upisu na osnovne studije - prvi upisni rok

U prilogu su konačne rang liste  kandidata prijavljenih na konkurs za upis u prvu godinu osnovnih studija.

Upis kandidata, koji su to pravo ostvarili nakon objavljivanja konačne rang liste, vršiće se 10. i 11. jula 2023. godine od  9 do 13h, na šalteru Studentske službe.

DOKUMENTA POTREBNA ZA UPIS:

1. Originalna diploma o položenom eksternom maturskom, odnosno stručnom ispitu;
  2. Originalna svjedočanstva I, II, III I IV razreda završene srednje škole;
  3. Kopija diplome “Luča” i original diplome na uvid;
  4. Kopija biometrijske lične karte (ko nema biometrijsku ličnu kartu podsnosi Izvod iz knjige rođenih i Uvjerenje o državljanstvu), a za strance odgovarajuća lična isprava koja se izdaje u skladu sa posebnim propisom;
  5. Indeks sa unaprijed popunjenom prvom stranom;
  6. Dvije identične fotografije (format za indeks);
  7. Dva popunjena prijavna lista (kupuje se u knjižari).

Napomene:

Kandidati koji su stekli pravo upisa, obavezni su da se upišu zaključno sa 11.07.2023. godine, do 13 časova.

Za kandidate koji ne budu donijeli potrebnu dokumentaciju za upis u naznačenom terminu, smatraće se da su odustali od upisa.