Ljetnja škola u Holandiji

U okviru Erasmus+Training Staff Mobility, profesori Filološkog i Filozofskog fakulteta boravili su u avgustu 2017. godine na Radbound Univerzitetu u Holandiji. Prof. dr Vesna Bulatović, mr Jovana Đurčević, dr Marija Mijušković, doc. dr Saša Simović, dr Milena Mrdak-Mićović, dr Sanja Ćetković, dr Branka Živković, doc. dr Vanja Vukićević-Garić, dr Olga Vojičić-Komatina, mr Ivana Kovač-Barett, dr Nataša Krivokapić, mr Milica Krulanović i mr Adnan Prekić, učestvovali su u ljetnjoj školi u organizaciji Radbound Univerziteta, a pohađali su sljedeće kurseve: Positive Psychology, How to become an excellent lecturer, Things to Remember: Materiality, Memory and Identity, Gender&Diversity: Core Concepts of Society and Science, Qualitative Methods Course, Buying happiness: Introduction to Consumer and Media Psychology.

Učesnici ljetnje škole opisuju posjetu Holandiji  kao višestruko korisno i prijatno iskustvo, kako na profesionalnom, tako i na ličnom planu. Tvrde da je ovaj boravak i prisustvo ljetnjoj školi doprinio profesionalnom usavršavanju, kao i da je pružio mogućnost za saradnju i razmjenu iskustava između kolega iz različitih oblasti.

PROFESORI O LJETNJOJ ŠKOLI