Obilježen Dan Pravnog fakulteta

Četrdesetosmogodišnjicu Pravnog fakulteta Univerziteta Crne Gore, 25. decembra 2020. godine, ovog puta nijesu obilježili veliki svečarski tonovi i uobičajena živost studentskog okupljanja, ali jesu  uručenje plakete i novčane nagrade najboljim studentima: Jovanu Daboviću, Nini Perišić, Andrei Mićanović, Ani Bogavac i Dajani Drljević.

Ovom prilikom nagradili smo i  tri najbolja eseja na temu „Izazovi zaštite ljudskih prava u kontekstu pandemije COVID-19“ autora Jelene Srdanović, Nenada Milićevića, Luke Bukilića.

Zahvaljujemo se i donatorima studentskih nagrada Aqua Bianca-i, Advokatskoj komori Crne Gore, Međunarodnom rezidualnom mehanizmu za krivične sudove, profesoru Nebojši Vučiniću, koji je jednom od najboljih studenta poklonio laptop.

Pozdravna riječ dekanke prof. dr Anete Spaić: