Akcija dobrovoljnog davanja krvi sjutra

Povodom obilježavanja nedjelje studenata, Studentsko vijeće Pravnog fakulteta u saradnji sa Vijećem studenata Fakulteta političkih nauka i Vijećem studenata Ekonomskog fakulteta organizuje tradicionalnu akciju davanja krvi "Pod crvenom kapom" 7. aprila 2021. godine.

Značaj ovakve akcije je višestruk, a zalihama Zavoda za transfuziju krvi uvijek dobro dođe mala pomoć.

Zbog epidemiološke situacije, studenti će biti raspoređeni u grupe od po pet ljudi, na svakih pola sata. Stoga, bitno je da se svi zainteresovani prijave slanjem maila na studentskovijecepf@gmail.com pod naslovom "DAVANJE KRVI", do 6. aprila u 12h.

Zavod za transfuziju krvi posjeduje sve uslove da ovu akciju sprovede uz minimalne epidemiološke rizike.