Odluka o izboru studenata demonstratora na Pravnom fakultetu UCG u ljetnjem semestru studijske 2022/23. godine

U skladu sa odlukom Rektora Univerziteta Crne Gore br. 01-3472 od 06.2022. godine i u realizaciji Internog poziva za angažovanje studenata demonstratora na Pravnom fakultetu UCG (objavljenog na sajtu Pravnog fakulteta 28. 02. 2023. godine), za studente demonstratore na Pravnom fakultetu Univerziteta Crne Gore za ljetnji semestar studijske 2022/23. godine, izabrani su:

1. Jelena Rašović, MSc pravnih nauka, student doktorskih studija na Pravnom fakultetu UCG, studijski program - Građansko pravo;
  1. Ivona Mićović, Spec.Sci pravnih nauka, student master studija na Pravnom fakultetu UCG, studijski program - Krivično pravo;
  1. Jovan Dabović, BSc pravnih nauka, student master studija na Pravnom fakultetu UCG, studijski program - Međunarodno pravo;
  1. Antonina Radović, BSc pravnih nauka, student master studija na Pravnom fakultetu UCG, studijski program - Građansko pravo.

Sa studentima demonstratorima zaključiće se ugovor o izvršenju posla na određeno vrijeme od 3 mjeseca sa opterećenjem od 4 sata sedmično, počev od 15. 03. 2023. godine.