Palestinsko-izraelski sukob: politički i pravni aspekti tužbe Južnoafričke Republike pred Međunarodnim sudom pravde

Studentska vijeća Pravnog fakulteta i Fakulteta političkih nauka organizuju panel diskusiju na temu: PALESTINSKO-IZRAELSKI SUKOB: politički i pravni aspekti tužbe Južnoafričke Republike pred Međunarodnim sudom pravde.

Panelisti su: prof. dr Nebojša Vučinić, redovni profesor Pravnog fakulteta UCG u penziji, prof. dr Srđan Darmanović, redovni profesor na Fakultetu političkih nauka UCG i dr Filip Ivanović, ministar vanjskih poslova Crne Gore.

Panel diskusija će biti u Svečanoj sali Pravnog fakulteta UCG 4. marta 2024. godine sa početkom u 12h.