Upis studenata koji su primljeni na postdiplomske specijalističke studije

O  B  A  V  J  E  Š  T  E  NJ  E

UPIS STUDENATA KOJI SU PRIMLJENI  NA POSTDIPLOMSKE SPECIJALISTIČKE STUDIJE OBAVIĆE  SE 24. SEPTEMBRA  2019. GODINE NA ŠALTERIMA STUDENTSKE SLUŽBE OD 9 do 14 ČASOVA

Studenti su dužni  priložiti:

• INDEKS
  • DVIJE FOTOGRAFIJE (jednu zalijepiti u indeksu)
  • DVA PRIJAVNA LISTA ( nabavljaju se u knjižari)
  • UPLATNICU na odgovarajući iznos ( za samofinansirajuće studente)
  • Prijavni list sa listom izbornih predmeta (dobija se na šalteru)

Studenti koji su stekli pravo upisa kao samofinansirajući školarinu mogu da uplate u više rata, od kojih se prva uplaćuje prilikom upisa i iznosi 125€ za studente sa studijskog programa „Pravne nauke“, a za studente sa studijskog programa „Kriminalističko suprotstavljanje savremenim oblicima kriminaliteta“ prva rata iznosi 250€. Uplate se vrše na žiro račun Pravnog fakulteta 510-140-08.

Napomena:

Prilikom predaje gore navedene dokumentacije na šalterima studentske službe, studentima će se dodjeljivati jedinstveni kodovi, koje je neophodno unijeti na uplatnici (jedinstveni kodovi se unose u rubrici uplatnice “poziv na broj odobrenja”), kako bi studenti mogli da izvrše uplatu na odgovarajućem iznosu.

Studentska služba