Erasmus + konkursi ljetnji semestar 2022.

Ovim putem vas obavještavamo da je Kancelarija za međunarodnu saradnju krenula  sa objavama  Erasmus + konkursa za naredni, ljetnji semestar, tekuće akademske godine.

S obzirom na to da je krajnji rok za  slanje nominacija za pojedine partnerske univerzitete 15.oktobar, vodeći se time, objavili smo konkurse za tri univerziteta i to: La Sapienca u Italiji, Kadiz u Španiji i Tur u Francuskoj.

Rok za slanje dokumenata zainteresovanih kandidata vama kao koordinatorima  je 11. oktobar. Najljubaznije molimo da nam najkasnije do 13. oktobra  do kraja radnog vremena  pošaljete rang liste i dokumenta prijavljenih. Takođe, molimo da obratite pažnju na one konkurse koji uključuju sve studijske oblasti, i da prethodno sugerišete aplikantima da provjere ipak sajt partnerskog univerziteta, kako bi provjerili da li postoji ta studijska oblast na  univerzitetu za koji apliciraju.

Kancelarija će, takođe, u narednom periodu objaviti i ostale konkurse, o čemu ćemo vas blagovremeno obavještavati.

Link stranice gdje se nalaze objavljeni konkursi: