Obavještenje za budžetske studente osnovnih studija

OBAVJEŠTAVAJU SE BUDŽETSKI STUDENTI OSNOVNIH STUDIJA KOJI NISU KORISTILI SEPTEMBARSKI ISPITNI ROK ILI NISU POLOŽILI NIJEDAN OD PRIJAVLJENIH ISPITA U SEPTEMBARSKOM ISPITNOM ROKU, DA ĆE SE UPIS U NAREDNU GODINU STUDIJA REALIZOVATI U STUDENTSKOJ SLUŽBI U  TERMINU 23. SEPTEMBRA 2022. GODINE, OD 11 DO 14 H

ZA UPIS JE POTREBNO DOSTAVITI:

* INDEKS

* PRIJAVNI LIST (dobija se na šalteru studentske službe), na kojem će studenti zaokružiti redne brojeve koji se nalaze ispred naziva predmeta, upisati kontakt broj telefona i svojeručno se potpisati.

Prilikom prijave predmeta za studijsku 2022/2023. godinu studenti koji nisu položili sve predmete iz prethodne godine studija, dužni su prvo da prijave ZAOSTALE PREDMETE iz prethodne godine studija, a nakon toga mogu prijaviti predmete iz naredne godine studija i to u iznosu do 30 ECTS kredita po semestru, odnosno do 60 ECTS kredita po godini.