Predstavljanje Erasmus studentske mreže na našem fakultetu

Kancelarija za međunarodnu saradnju i mobilnost predstaviće Erasmus studentsku mrežu Podgorica (Erasmus student Network Podgorica - ESN Podgorica), studentima Metalurško-tehnološkog fakulteta u ponedjeljak 28.11.2022. godine, sa početkom u 13:00 sati u sali 208.

Erasmus studentska mreža je internacionalna studentska organizacija, zasnovana na idejama interkulturalnog razumijevanja, integracije, međusobnog poštovanja i podrške, sa misijom promocije mobilnosti studenata.

Informacije o realizovanim i planiranim aktivnostima ESN Podgorica možete pronaći na Instagram stranici @esnpodgorica_cs

Pozivamo studente Metalurško-tehnološkog fakulteta da prisustvuju prezentaciji ESN Podgorica i upoznaju se sa radom organizacije i saznaju više o mobilnosti studenata i integrisanju stranih studenata u akademsku i širu sredinu.

Metalurško-tehnološki fakultet