Water Workshop 2024

Edukativni centar za zaštitu životne sredine EDEN, Prirodno-matematički fakultet – UNS, Fondacija "Doc. dr Milena Dalmacija", SmartWaterTwin projekat iz Horizon Europe poziva, kao i  NanoCompAs projekat Fonda za nauku RS ove godine organizuju 27. Water Workshop (Škola za zaštitu životne sredine KVALITET VODA).

Za ovu godinu odabrane su teme:

• Održivo upravljanje muljem sa postrojenja za pripremu vode za piće
  • Smart Water Summer Forum: Tehnološki i ostali aspekti cirkularnosti u upravljanju muljem nastalog nakon tretmana otpadnih voda
  • Bezbedna voda za sve: kvalitet vodnih resursa i održivi pristupi za uklanjanje arsena

U okviru WaterWorkshopa2024 biće organizovan i CPD kurs pod nazivom Šta je važno za efikasno upravljanje PPOV?

EDEN u saradnji sa Fondacijom "Docent dr Milena Dalmacija" dodeljuje 40 besplatnih kotizacija za studente osnovnih, master i doktorskih studija za učešće na Water Workshop 2024.

Water Workshop 2024 će se održati 18-20. septembra 2024. godine kao HIBRIDNI SKUP.

Sve detaljne informacije kao i prijavni obrasci se nalaze u I Obaveštenju WW2024 dostupnom na sajtu Water Workshop-a.

Ne propustite nijednu važnu vijest, pretplatite se na vijesti Akademski forum.