Obavještenje o uplati I rate školarine za ljetnji semestar studijske 2020/2021.

Obavještavaju se studenti (osnovnih, specijalističkih, magistarskih studija) da su dužni da uplate PRVU ratu školarine za LJETNJI semestar 2020/2021 studijske godine,  najkasnije do 10. februara 2021. godine .

Dokaz o uplati možete dostaviti studentskoj službi svakim radnim danom od 9 do 13 časova ili  poslati mail-om na adresu:

desankar@ucg.ac.me

Uplatnice  moraju biti poslate u attach-u kao prilog, kako bismo bili u mogućnosti da ih odštampamo i evidentiramo.

U mail-u obavezno naznačiti:

• Ime i prezime
  • Broj indeksa i
  • Studijski program

Nakon poslate uplatnice, studenti će dobiti potvrdu prijema mail-a.

Studenti, koji izmire školarinu za LJETNJI  semestar i dostave dokaz o uplati, stiču pravo da polažu kolokvijume i ispite.

VAŽNA NAPOMENA!

Prilikom uplate školarine studenti su dužni da pored ličnih podataka na UPLATNICI u banci unesu i svoj JEDINSTVENI KOD (JSK), koji se nalazi na Prijavnom listu.

Uplatnice bez unešenog JSK neće biti validne.

Krajnji rok uplate DRUGE rate školarine za ljetni semestar je 10. april 2021. godine.