U Topolici testirane odbojkašice Galeba - aktuelne osvajačice Kupa Crne Gore

FOTO GALERIJA

Profesori Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore su, u Baru, u sali Topolica, realizovali kompletna antropometrijska mjerenja odbojkašica Galeba, četvorostrukog uzastopnog osvajača Kupa Crne Gore. Ekipi Galeba ovo je šesti trofej u ovom takmičenju.

Mjerenja su realizovana sa najsavremenijom opremom koja sportistima pružaju egzaktne pokazatelje tjelesne kompozicije. Trener Nikola Masoničić je prisustvovao mjerenjima i na uvid dobio procentualne vrijednosti potkožnih i visceralnih masti, skeletne mišićne mase, informacije o stepenu hidriranosti kao i o kompletnoj segmentnoj analizi tijela. Mjerenja su realizovali doc. dr Danilo Bojanić i doc. dr Milovan Ljubojević.

Profesor Bojanić je izrazio zahvalnost treneru Nikoli Masoničiću i poželio mnogo dobrih rezultata u narednom periodu.

Medijska objava: