Fakultet za sport i fizičko vaspitanje, 07.04.2021

U Topolici testirane odbojkašice Galeba - aktuelne osvajačice Kupa Crne Gore

FOTO GALERIJA

Profesori Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore su, u Baru, u sali Topolica, realizovali kompletna antropometrijska mjerenja odbojkašica Galeba, četvorostrukog uzastopnog osvajača Kupa Crne Gore. Ekipi Galeba ovo je šesti trofej u ovom takmičenju.

Mjerenja su realizovana sa najsavremenijom opremom koja sportistima pružaju egzaktne pokazatelje tjelesne kompozicije. Trener Nikola Masoničić je prisustvovao mjerenjima i na uvid dobio procentualne vrijednosti potkožnih i visceralnih masti, skeletne mišićne mase, informacije o stepenu hidriranosti kao i o kompletnoj segmentnoj analizi tijela. Mjerenja su realizovali doc. dr Danilo Bojanić i doc. dr Milovan Ljubojević.

Profesor Bojanić je izrazio zahvalnost treneru Nikoli Masoničiću i poželio mnogo dobrih rezultata u narednom periodu.

Medijska objava:

Broj posjeta : 118

12.04.2021

NASTAVA I KOLOKVIJUMI NA FAKULTETU ZA SPORT I FIZIČKO VASPITANJE

10.04.2021

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Uručenjem nagrada za najbolje radove završena Međunarodna naučna konferencija CSA

09.03.2021

TERMINI KOLOKVIJUMA I ISPITA U LJETNJEM SEMESTRU 2020/21 GODINE

27.03.2021

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Kompletna antropometrijska mjerenja sportista u Crnoj Gori, BiH, Hrvatskoj, Srbiji, Kosovu, Sloveniji i Sjevernoj Makedoniji sprovedena na Univerzitetu Crne Gore u 2020. i 2021. godini

26.03.2021

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Kompletna antropometrijska mjerenja fudbalera i fudbalerki Crne Gore, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Slovenije i Sjeverne Makedonije na Univerzitetu Crne Gore - Seniori, juniori i futsal

28.01.2021

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Obavještenje o uplati I rate školarine za ljetnji semestar studijske 2020/2021.

19.01.2021

Rezultati kolokvijuma i zavrsnih ispita, zimski semestar 2020/2021

12.01.2021

Termini kolokvijuma i ispita u zimskom semestru studijske 2020/21 godine