Nikšićanima i plaketa Crnogorskog olimpijskog komiteta za 65 godina uspješne tradicije

Image

Upravni odbor Crnogorskog olimpijskog komiteta odlučio je da povodom 65 godina uspješne tradicije koju baštini Fakultet za sport i fizičko vaspitanje UCG iz Nikšića toj visokoškolskoj obrazovnoj i naučnoj instituciji uruči Plaketu.

Fakultet i COK sarađuju uspješno u mnogim sferama, a ona se posebno uspješno odvija u testiranju sportista i organizovanju međunarodnih naučnih konferencija. Već ranije takvu odluku donijeli su srodni i partnerski fakulteti sa univerziteta u Nici, Mostaru, Novom Sadu i Sarajevu a koje će biti uručene 5.juna u Nikšiću kada se obilježava dan fakulteta.