Još jedan doktor nauka na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje u Nikšiću

FOTO GALERIJA

Na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje UCG  u Nikšiću danas je odbranjena  doktorska disertacija pod nazivom: „Morfološki i motorički profil rukometaša Kosova prema pozicijama u igri“  kandidata mr Jetona Havollija  pred komisijom u sastavu: prof. dr Duško Bjelica, prof. dr Kemal Idrizović, doc. dr Milovan Ljubojević , doc. dr Jovan Gardašević – svi sa Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje UCG , ka i doc. dr Primož Pori sa  Fakulteta za šport Univerziteta u Ljubljani koji je i bio mentor na ovoj doktorskoj disertaciji.

Inače, Jeton Havoli je 14-ti kandidat koji je odbranio doktorsku disertaciju na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje UCG  u Nikšiću od 2010.godine od kada su osnovane doktorske studije na ovom fakultetu.