Satnica prijemnog - važno obavještenje

Poštovane koleginice i  kolege,

Obavještavamo vas da će se  prijemni ispit (provjera sklonosti i sposobnosti) održati u četvrtak, 7. jula  2022. godine po sljedećim terminima:

PLIVANJE sa početkom u 08:00 časova

Mjesto održavanja: bazen Sportsko-rekreativnog centra Nikšić

Okupljanje kandidata u 07:50 časova ispred  Sportsko-rekreativnog  centra Nikšić

Napomena: plivanje je eliminaciono

ATLETIKA (trčanje na 100m) sa početkom u 09:00 časova

Mjesto održavanja: gradski stadion „Sutjeska“ Nikšić

POLIGON SVESTRANOSTI sa početkom u 10:00 časova

Mjesto održavanja: fiskulturna sala  Filozofskog  fakulteta

POLIGON SPORTSKIH IGARA (fudbal, košarka, rukomet, odbojka) sa početkom u 11:00 časova

Mjesto održavanja: fiskulturna sala Filozofskog  fakulteta

Napomena: ponijeti sa sobom ODGOVARAJUĆU SPORTSKU OPREMU za plivanje, za trčanje, poligon sportskih igara i poligon svestranosti (šorts, majicu i patike).

Napomena: kandidati su obavezni da lično dostave ljekarsko uvjerenje na dan polaganja prijemnog ispita sa naznakom: “Kandidat  je sposoban za studiranje na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje“ u protivnom neće biti u mogućnosti da polažu prijemni ispit. Ponijeti sa sobom lična dokumenta.

Napomena: Na studijskom programu Sportski novinari i treneri ne polaže se prijemni ispit