Promocija Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje na sajmu obrazovanja Dan otvorenih vrata

S obzirom da je pitanje izbora fakulteta jedna od najvažnijih odluka za buduće studente, Fakultet za sport i fizičko vaspitanje je omogućio brojnim maturantima iz svih crnogorskih opština koji su posjetili sajam obrazovanja – Dan otvorenih vrata, da na neposredan način dobiju informacije o mogućnostima i prilikama za nastavak školovanja na ovom fakultetu

Bila je ovo sjajna prilika da saradnici u nastavi i studenti predstave i promovisu Fakultet za sport i fizičko vaspitanje u najboljem mogucem svijetlu, prenoseći svim posjetiocima štanda svoja lična iskustva stečena kroz ponuđene studijske programe, kao I praktičan prikaz utvrđivanja sastava tijela na bioelektričnoj impedansi. Budućim studentima su prenešene i informacije o studentskom standardu, studentskim sportskim takmičenjima, studentskim organizacijama i svemu onome što pruža studentski život.

Štand Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje je bio veoma posjećen, veliki broj maturanata se interesovao za neki od studijskih programa koji su u ponudi našeg fakulteta.

Štand je posjetio i rektor Univerziteta Crne Gore prof. dr Vladimir Božović.