Andrija Martinović osvojio bronzanu medalju na juniorskom Evropskom kupu u Linjanu

Student Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje, džudista Andrija Martinović je ostvario veliki uspjeh i osvojio bronzanu medalju na juniorskom Evropskom kupu u Linjanu.

On je u meču za treće mjesto i bronzanu medalju u kategoriji do 100 kilograma pobijedio Francuza Mehuka Faresa. Andrija je na startu takmičenja poražen od Janisa Bašina, nakon čega su uslijedile pobjede protiv Italijana Davidea Graciozia, Španca Horhe Alvaresa Rodrigeza i Vidaka Maljevića iz Bosne i Hercegovine.

Evropski kup u Linjanu okupio je 464 takmičara iz 29 država. Čestitamo Andriji na velikom uspjehu.