Predstavljanje studijskih programa Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje maturantima srednjih škola u Crnoj Gori

Saradnici u nastavi Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje dr Pavle Malović, dr Dragan Baćović i mr Milena Mitrović su posjetili određene srednje škole u Crnoj Gori i predstavili atraktivne  studijske programe i mogućnosti koje nudi studiranje na ovakvom fakultetu. Tokom posjete, podijelili su maturantima flajere koji sadrže sve ključne informacije koje bi im mogle koristiti i strpljivo odgovarali na sva pitanja budućih brucoša, značajno doprinoseći promociji Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje. Sa posebnom pažnjom su predstavili prijemni ispit koji je obavezan za upis na studijski program Fizička kultura i zdravi stilovi života, gdje će biti na usluzi svima onima koji se opredijele za njega, u smislu organizovanja priprema za uspješno savladavanje ovog zahtjevnog testa. Ovo je nastavak kampanje koju, osim pomentih, sprovode i ostali saradnici u nastavi, ili u direktnom kontaktu sa budućim potencijalnim studentima ili putem elektronskih medija i društvenih mreža, čime na najbolji način predstavljaju ustanovu iz koje dolaze.