Fakultet za sport i fizičko vaspitanje, 06.12.2018

Spisak diplomiranih studenata Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje za dodjelu diploma 24.12.2018.



STUDIJSKI PROGRAM  -  FIZIČKA KULTURA -  Osnovne akademske studije

Nebojša Eraković, Jole Knežević, Erol Vrević, Jasmin Dizdarević, Luka Roćenović, Ivan Kovačević, Edin Hadžiosmanović, Nikola Radulović, Goran Taušan, Milica Vujović, Nikola Belada, Radosav Đokić, Božidar Anđelić i Miloš Ćipranić.  

 

STUDIJSKI PROGRAM  -  SPORTSKI NOVINAR - Osnovne primijenjene studije

Ivana Đuričanin, Nikola Tufegdžić, Anđela Đuričanin, Aleksa Zajović, Marko Krivokapić, Antonije Bošković, Andrea Raičević, Boriša Kankaraš, Darko Bogojević, Boris Pajović, Bojan Šutović, Adnan Kuloglija i Radomir Uskoković,

 

STUDIJSKI PROGRAM  -  SPORTSKI TRENER  - Osnovne primijenjene studije

Brano Božović, Vaso Popović, Luka Šćepanović, Lazar Perovanović,

Aleksandar Popović, Dejan Toljić, Nemanja Drobnjak i Danilo Vujošević.

 

STUDIJSKI PROGRAM  -  FIZIČKA KULTURA - Postdiplomske – specijalističke akademske studije

Aleksandar Šćekić, Hajrudin Beganović, Anđela Stojanović, Pavle Malović, Srđan Bajović, Nikola Ostojić, Jelena Katić, Filip Lješković, Ajla Kurtiš, Jelena Novović- Nikač, Milovan Peković, Šabo Šuntić, Ivan Jovančević, Luka Bogojević, Stefan Varagić i Dušan Stupar.

 

STUDIJSKI PROGRAM  -  SPORTSKI MENADŽMENT – Postdiplomske -  specijalističke primijenjene studije

Marko Mijušković, Vujadin Milonjić, Ilija Ašanin, Spasoje Spaić, Stefan Kandić  i Miloš Kuveljić.

 

STUDIJSKI PROGRAM  -  SPORT I  FITNESS – Postdiplomske -  specijalističke primijenjene studije

Dragan Čalija

 

STUDIJSKI PROGRAM  -  FIZIČKA KULTURA – Postdiplomske  magistarske akademske studije

Žarko Markuš i Blažo Jabučanin..

 

STUDIJSKI PROGRAM  -  FIZIČKO VASPITANJE DJECE – Postdiplomske magistarske primijenjene studije

Nina Ćirović  i Tamara Cupać.

 

STUDIJSKI PROGRAM  -  FIZIČKA KULTURA – Postdiplomske  doktorske studije

Bahri Gjinovci, Fitim Arifi i Malsor Gjonbalaj.