1. juna istekao rok za uplatu školarine i izmirenje duga, od 22.juna obustave u knjiženju ispita do izmirenja duga

Obavještavaju se studenti da je, u skladu sa Odlukom Upravnog odbora UCG, rok za uplatu školarine za ljetnji semestar istekao 1. juna 2020. godine.

Studenti su bili dužni da u predviđenom terminu uplate školarinu kako bi mogli pristupiti polaganju završnih ispita.

1. juna istekao je rok za uplatu školarine i izmirenje duga, od 22.juna obustave u knjiženju ispita do izmirenja duga.

Prilikom uplate školarine studenti su dužni da pored ličnih podataka na uplatnici unesu i svoj JEDINSTVENI KOD (JSK).