INFO ZOOM O MASTER STUDIJAMA NA FAKULTETU ZA SPORT I FIZIČKO VASPITANJE

Obavještavamo vas da će INFO ZOOM O MASTER STUDIJAMA na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje biti organizovan u petak, 18.09. u 12:00h, na ZOOM aplikaciji, putem linka koji je istaknut na kraju teksta. Tokom konsultacija, zainteresovanim kandidatima će biti date bliže informacije o realizaciji prijemnog ispita, ali i načinu studiranja na master studijama, koje se prvi put organizuju otkad je stupio sistem studiranja 3+2+3. "Ovaj način informisanja budućih studenata pokazao se veoma uspješno i prilikom realizacije sa zainteresovanim studentima prilikom upisa osnovnih studija, pa smo se odlučili da i ovog puta, i na ovaj način budemo na usluzi studentima i pojasnimo im sve eventualne nejasnoće u vezi prijemnog ispita i samih studija", naveo je doc. dr Milovan Ljubojević- šef studijskih programa.

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 593 304 6483