Poziv studentima UCG: Prijave za onlajn Sajam praksi i stipendija otvorene do ponedjeljka

Karijerni centar Univerziteta Crne Gore poziva studente završne godine osnovnih studija, kao i studente specijalističkih i master studija,  da se prijave za drugi onlajn Sajam praksi i stipendija, na kojem će imati priliku da upoznaju oko 40 prijavljenih poslodavaca.

Zainteresovani kandidati prijave mogu slati do  ponedjeljka, 15.novembra, do ponoći.

Na onlajn Sajmu, koji će biti organizovan 17. novembra, studenti će imati priliku da se, kroz brze onlajn intervjue, u trajanju od 15 do 20 minuta, prema unaprijed utvrđenom rasporedu, predstave poslodavcima i upoznaju sa  njihovom ponudom,  prije prijavljivanja na Program stručnog osposobljavanja.

Studenti se prijavljuju slanjem popunjenog prijavnog formulara na e-mail adresu karijernicentar@ucg.ac.me.

Prijavni formular dostupan je na zvaničnom sajtu Univerziteta Crne Gore, u sekciji Karijerni centar,  na linku: https://www.ucg.ac.me/rektorat/karijera i u prilogu.

Studenti mogu prijavu donijeti i lično, u zgradi Rektorata, ali je preporuka da prijavu pošalju elektronskim putem.

Spisak kompanija koje će ponuditi prakse i stipendije, kao i fakulteti i oblasti koje se traže, nalaze se u prilogu.