Konkurs za upis na postdiplomske specijalističke studije

Univerzitet Crne Gore raspisao je konkurs za upis na postdiplomske specijalističke studije UNIVERZITETA CRNE GORE ZA STUDIJSKU 2022/23. GODINU.

GRAĐEVINSKI FAKULTET

Studijski program Građevinarstvo

smjer Konstruktivni

50

smjer Hidrotehnički

30

smjer Saobraćajni

30

smjer Menadžment i tehnologija građenja

8

Studijski program Geotehnika

10

Prijave na konkurs se predaju studentskoj službi Građevinskog fakulteta 29. septembra 2022. godine, u periodu 9-13h.

Uz prijavu za upis, kandidati podnose:

- original diplomu o završenim osnovnim studijama, odnosno uvjerenje o završenim osnovnim studijama,

- dokaz o aktivnom znanju jednog svjetskog jezika (odgovarajući sertifikat ili uvjerenje o položenim ispitima na osnovnim studijama).

Specijalističke studije se organizuju isključivo kao samofinansirajuće.

Visina naknade za studiranje na specijalističkim studijama je utvrđena odlukom Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore.

Test konkursa: