Posjeta kolega sa Građevinskog fakulteta iz Tirane i Građevinskog fakulteta iz Prištine

Predstavnici Građevinskog fakulteta Politehničkog Univerziteta Tirana, kao jedne od partnerskih institucija na Erasmus + projektu SmartWB, zajedno sa kolegama sa Građevinskog fakulteta Univerziteta Priština, posjetili su Građevinski fakultet UCG.

Dekanica Građevinskog fakulteta UCG prof. dr Marina Rakočević je sa kolegama razgovarala o potencijalnoj budućoj saradnji u oblasti nauke i istraživanja. Dekan Građevinskog fakulteta Politehničkog Univerziteta Tirana, prof. dr Neritan Shkodrani prezentovao je nastavne planove i programe svog fakulteta, kao i razvojne planove univerziteta i fakulteta. Bilo je riječi i o učešću naših kolega na predstojećoj konferenciji, koju fakultet iz Tirane organizuje u maju 2023. godine. Prof. dr Florim Grajçevci, dekan Građevinskog fakulteta Univerziteta Priština, je razgovarao o mogućoj saradnji iz raznih oblasti građevinarstva.