Profesori Fakulteta građevinarstva, arhitekture i geodezije iz Splita posjetili Građevinski fakultet

Profesori sa Fakulteta građevinarstva, arhitekture i geodezije, Sveučlišta u Splitu, Ivo Andrić i Toni Kekez, posjetili su 18. jula  Građevinski fakultet UCG. Na sastanku, koji je tom prilikom organizovan, razgovarano je o mogućnostima saradnje ta dva fakulteta.

Dekan Građevinskog fakulteta, prof. dr Marina Rakočević, zajedno sa prof. dr Milanom Radulovićem, je gostima prezentovala pravce razvoja fakulteta u dijelu međunarodne saradnje. Posebno je bilo riječi o mogućnostima zajedničkog učešća na internacionalnim konkursima za naučno-istraživačke projekte, koji su od interesa sa obje institucije.