Studenti Građevinskog fakulteta su novi članovi ESN Podgorica

Na Građevinskom fakultetu je održana prezentacija Erasmus Student Network (ESN) Podgorica na kojoj su studenti mogli saznati više informacija o ovoj mreži, njenim aktivnostima, prednostima članstva i mogućnostima koje pruža. Nakon izlaganja Zerine Kardović (ESN Podgorica), studenti Građevinskog fakulteta su izrazili zainteresovanost da pristupe ovoj mreži koja pruža podršku dolaznim i odlaznim studentima koji koriste Erasmus mobilnosti, što će doprinijeti internacionalizaciji Fakulteta i Univerziteta.

Studenti se i dalje mogu prijavljivati za članstvo putem mejla: esnpodgorica@ucg.ac.me   ili Instagram profila @esnpodgorica_cs.

Predstavnica Kancelarije za međunarodnu saradnju UCG, Lejla Jusić, predstavila je studentima konkurse za mobilnosti koji su trenutno u toku, a prodekan za međunarodnu saradnju Građevinskog fakulteta, Marija Jevrić odgovarala je na studentska pitanja u vezi sa pripremom potrebne dokumentacije za prijave na konkurs.