Dodjela nagrada najboljim studentima

Na prigodnoj svečanosti, koja je organizovana u prostorijama Građevinskog fakulteta, tradicionalno su dodjeljene nagrade najboljim studentima, za uspjehe koje su ostvarili tokom studijske 2022/23. godine.

Nagrade su dodjeljene:

-Teodori Dašić, studentkinji druge godina osnovnih studija, studijski program Građevinarstvo,  koja je prvu godinu završila je sa ukupnim brojem 60 osvojenih ECTS kredita ili 100%. Srednja ocjena položenih ispita je „B“ i indeks uspjeha 8,90.

-Jeleni Martinović, studentkinji treće godine osnovnih studija, studijski program Građevinarstvo, koja je prvu i drugu godinu završila je sa ukupnim brojem 120 osvojenih ECTS kredita ili 100%. Srednja ocjena položenih ispita je „A“ i indeks uspjeha 9,63.

-Aleksandri Ćalasan, studentkinji treće godine osnovnih studija, studijski program Građevinarstvo, koja je prvu i drugu  godinu završila je sa ukupnim brojem 120 osvojenih ECTS kredita ili 100%. Srednja ocjena položenih ispita je „A“ i indeks uspjeha 9,63.

-Mini Grebović, studentkinji prve godine master studija, Građevinskog fakulteta, studijski program Građevinarstvo- Konstrukcije, koja je treću godinu osnovnih studija u predviđenom roku. Treću godinu osnovnih studija završila je sa ukupnim brojem do sada osvojenih 180 ECTS kredita ili 100%. Srednja ocjena položenih ispita je „A“ i indeks uspjeha 9,55.

-Lidiji Zajović, studentkinji druge godine master studija Građevinskog fakulteta,  studijski program Građevinarstvo - Konstrukcije, koja je  prvu godinu master studija završila je sa ukupnim brojem osvojenih 60 ECTS kredita ili 100%. Srednja
ocjena položenih ispita je „B“ i indeks uspjeha 9,43.

-Nikoleti Marković, studentkinji druge godine master studija Građevinskog fakulteta, studijski program Građevinarstvo - Infrastrukture,  koja je prvu godinu završila je sa ukupnim brojem osvojenih 60 ECTS kredita ili 100%. Srednja ocjena položenih ispita je „A“ i indeks uspjeha 9,92.

Na istoj svečanosti, nakon višegodišnjeg radnog angažmana, dekanica fakulteta prof. dr Marina Rakočević i prisutne kolege, su čestitali odlazak u penziju profesorima Građevinskog fakulteta prof. dr Mladenu Ulićeviću i prof. dr Sretenu Tomoviću.