Stručna ekskurzija studenata iz oblasti čeličnih konstrukcija

Dana 20. decembra studenti prve godine master studija programa Građevinarstvo - Konstrukcije, bili su gosti KIPS d.o.o. Podgorica u njihovom prodajno skladišnom kompleksu na Cijevni.

Saradnik u nastavi Građevinskog fakulteta, Mr Mladen Muhadinović je studentima kroz obilzak objekta prezentovao čeličnu konstrukciju industrijske hale koja je u pomenutom kompleksu označena kao Blok 7. Studenti su imali priliku da na licu mjesta sagledaju čeličnu konstrukciju koja im je prezentovana tokom semestra na časovima iz predmeta Projektovanje i građenje čeličnih konstrukcija. Objekat koji je posjećen je dvobroda hala koja se sastoji od dijela skladišta i dijela armiračnice, a posjeduje kranove u oba broda.

Ovom prilikom se zahvaljujemo kompaniji KIPS d.o.o. na gostoprimstvu.