Građevinski fakultet na Danu otvorenih vrata

Na Danu otvorenih vrata Univerziteta Crne Gore koji je održan 18.04. 2019. godine, u Univerzitetskom sportsko-kulturnom centru, uspješno se predstavio Građevinski fakultet Univerziteta Crne Gore.

Budući studenti su mogli da se upoznaju sa studijskim programima i radom Građevinskog fakulteta, kao i mogućnostima zapošljavanja nakon sticanja diplome, kroz neposrednu komunikaciju sa nastavnicima, saradnicima i aktivnim studentima. O studijskim progamima, maturanti su se mogli detaljnije informisati kroz pripremljeni promotivni štampani materijal.

Na štandu Građevinskog fakulteta, budući studenti su u prijatnoj atmosferi uz ponuđeno osveženje imali priliku da naprave uvid u tehničku dokumentaciju građevinskih objekata, upoznaju se sa laboratorijskom opremom i različitim vrstama uzoraka za ispitavanje, kao i da odgledaju promotivni materijal sa aktuelnih gradilišta u Crnoj Gori.