Korigovane rang liste kandidata za upis na specijalističke studije 2019/20. - I upisni rok

Komisija za upis na specijalističke studije Građevinskog fakulteta je razmotrila sve prigovore na preliminarne rang liste (objavljene 21.09.2019. god) koje su kandidati elektronskim putem podnijeli Vijeću Građevinskog fakulteta u roku predviđenom članom 17 Pravila studiranja na postdiplomskim studijama Univerziteta Crne Gore (Bilten UCG, br. 339/2015).

U skladu sa osnovanim prigovorima i nadležnostima Komisije, izvršene su korekcije rang lista za Konstruktivni, Saobraćajni i Hidrotehnički smjer studijskog programa Građevinarstvo. Rang liste za Smjer za geotehniku studijskog programa Građevinarstvo i za studijski program Menadžment u građevinarstvu su ostale nepromijenjene u odnosu na preliminarne liste objavljene 21.09.2019. god.

Sve priložene rang liste će razmatrati Vijeće Građevinskog fakulteta, na sjednici planiranoj za 24.09.2019. god, nakog čega će uslijediti upis na specijalističke studije tokom 25. i 26.09.2019. god.

O svim detaljima u vezi upisa, kandidati će biti obaviješteni nakon sjednice Vijeća Građevinskog fakulteta.