Dodjela nagrada najboljim studentima

Na Građevinskom fakultetu Univerziteta Crne Gore je 26. decembra 2019. godine, održana prigodna svečanost, na kojoj su dodjeljene nagrade najboljim studentima za uspjehe postignute u školskoj 2018/2019. godini.

Nagrade su dobili:

- Sanja Maslar, student druge godine osnovnih akademskih studija, studijski program Građevinarsvo. Srednja ocjena položenih ispita je "B", indeks uspjeha je 9,12.

- Ivona Krulanović, student treće godine osnovnih akademskih studija, studijski program Građevinarsvo. Srednja ocjena položenih ispita je "A", indeks uspjeha je 9,75.

- Mihailo Rostović, student prve godine specijalističkih akademskih studija, studijski program Građevinarsvo. Srednja ocjena položenih ispita je "C", indeks uspjeha je 8,27.

- Jovan Šćepanović, student prve godine specijalističkih primijenjenih studija, studijski program Menadžment u građevinarsvu. Srednja ocjena položenih ispita je "A", indeks uspjeha je 9,51.

Na svečanosti je dodijeljenja i zahvalnica privrednom društvu WATT d.o.o. iz Podgorice, koje je doniralo rasvjetu za amfiteatar Građevinskog fakulteta.