Dodatni „korona“  ispitni rok u periodu od 12. do 22. jula

Prema odluci Senata Univerziteta Crne Gore kojom usvojene su izmjene Akademskog kalendara za studijsku 2021/22. kojima je predviđen dodatni „korona“  ispitni rok u periodu od 12. do 22. jula. Rok je predviđen za studente koji nijesu bili u mogućnosti da polažu ispit u junskom ispitnom roku, zbog pandemije uzrokovane virusom COVID 19.

Studenti koji žele da ostvare pravo na polaganje završnog ispita u dodatnom roku, potrebno je najkasnije do 9. jula 2021. do 12h, prodekanu za nastavu da dostave rješenje o samoizolaciji ili pozitivan rezultat testa na korona virus, (na mail adresu ivanac@ucg.ac.me), kao  i spisak završnih ispita koje je u tom periodu propustio. Detaljni rasporedi polaganja biće istaknuti na sajtu fakulteta 9.7.2021. godine.

Akademski kalendar možete preuzeti sa linka: