Erasmus+ studentska mobilnost, Univerzitet u Salcburgu

Otvoren je poziv za apliciranje za Erasmus+ mobilnost na Univerzitetu u Salcburgu u akademskoj 2021/2022, i to:

1. Jedna mobilnost za studente Političkih nauka (Politikologija-Međunarodni odnosi) iz Crne Gore, sa obezbijeđenim grantom u iznosu od 8,350.00 eura, za period od 16/09/2021 – 30/06/2022.
  2. Šest mobilnosti u zimskom ili ljetnjem semestru 2021/2022, sa obezbijeđenim grantom u iznosu od 4,100.00 eura, za period od 4,5 mjeseci.

Neophodno je da aplikacija sadrži sljedeće:

• CV
  • Motivaciono pismo
  • Transkript ocjena
  • Znanje engleskog jezika na nivou minimum B2 (Poželjno je znanje njemačkog jezika)

Studenti koji se nalaze na master studijama mogu aplicirati za stipendiju ukoliko posjeduju diplomu Fakulteta političkih nauka (smjer Politikologija-Međunarodni odnosi).

Aplikaciju je u jednom pdf fajlu potrebno poslati dr Francu Koku, akademskom koordinatoru Fakulteta političkih nauka Univerziteta u Salcburgu, na sljedeće e-mail adrese: franz.kok@sbg.ac.at & cc: katharina.gimm@sbg.ac.at

Rok za predaju aplikacije:  31. Jul 2021. godine.

Detaljnije na sljedećem linku: https://www.plus.ac.at/politikwissenschaft-und-soziologie/abteilung-politikwissenschaft/studium/erasmus/erasmus-incoming/