Prijava za članstvo u Udruženje mladih za strateško upravljanje rizicima i krizama

Obavještavamo zainteresovane studente da je Regionalna studentska mreža za strateško upravljanje rizicima i krizama (ISRM Student Network) zvanično registrovana i dobila novi naziv: Udruženje mladih za strateško upravljanje rizicima i krizama (YASRCM). Uskoro će biti formalno osnovani i njeni ogranci u svim zemljama regiona.

Udruženje predstavlja međunarodnu instituciju koja okuplja priznatije svjetske eksperte, akademike i donosioce odluka u cilju razmjene mišljenja i znanja u domenu strateškog upravljanja rizicima. Neke od teme i oblasti kojima će se baviti ISMR Student Network obuhvataju:

• COVID-19 kriza (medicinski i zdravstveni aspekti, vakcine, geopolitički aspekti, socijalni aspekti, kriminološko-psihološki aspekti, liderstvo itd.);
  • Klimatske promene, prirodne katastrofe, biološki hazardi;
  • Sajber bezbednost, veštačka inteligencija;
  • Hibridno ratovanje;
  • Terorizam, organizovani kriminal;
  • Ljudska bezbednost, ljudska prava i slobode, zaštita podataka o ličnosti;
  • Nacionalna i regionalna bezbednost;
  • Međunarodni odnosi i geopolitika;
  • Tradicionalne i nove teorijske paradigme i koncepti, upravljanje rizicima i krizama, rezilijentnost, upravljanje kontinuitetom poslovanja;
  • Krizno komuniciranje;
  • Standardi i standardizacija

Pozivamo članove da zvanično pristupe Udruženju, u prilogu Vam dostavljamo pristupnicu za članstvo u Udruženju mladih za strateško upravljanje rizicima i krizama.

Molimo Vas da nam popunjenu pristupnicu dostavite na adresu isrmseestudentnetwork@gmail.com, kako biste i zvanično bili registrovani kao član i mogli da koristite sve pogodnosti predstojećih događaja: seminara, obuka, kurseva, besplatnih vebinara i radionica, učešća u projektnim aktivnostima i naučnim istraživanjima, poziva za objavljivanje naučnih radova i dr.

Dodatne informacije o Udruženju i našem budućem radu možete naći u brošuri u prilogu.