Konkurs za mobilnost u okviru nove CEEPUS akademske mreže (PL-1604-02-2223 - Border and Regional Studies Network)

Otvoren je poziv za apliciranje za razmjenu u okviru nove CEEPUS akademske mreže (PL-1604-02-2223 - Border and Regional Studies Network). Dostupne su sljedeće stipendije:

1. Univerzitet u Opolu – Jednomjesečni boravak, jedna studentska mobilnost (studenti magistarskih i doktorskih studija )
  2. Sleski univerzitet u Opavi – Jednomjesečni boravak, jedna studentska mobilnost (studenti magistarskih ili doktorskih studija)

Rok za prijavu je 15. Jun. Za dodatne informacije obratiti se na email adresu: danijelacalasan@gmail.com