Novi broj dodatka Studentski korak u DN Dan

U okviru predmeta Praksa u štampanim medijima studentkinje i studenti prve godine studijskog programa Medijske studije i novinarstvo objavljuju svoje tekstove u jednom od najtiražnijih dnevnih listova u Crnoj Gori, dnevnim novinama DAN.

U novom broju Studentskog koraka možete čitati o akademskom slikaru Saši Brnoviću, čije izložbe su zapažene i u Parizu, Švajcarskoj, Italiji, ali i širom regiona. Kroz novi broj dodatka saznajte kakvi su uslovi života u primorskom romskom naselju Lovanja i upoznajte se sa stvaralaštvom publiciste Gojka Kustudića. Studentski korak donosi priču o sve učestalijoj bolesti zavisnosti među mlađom populacijom – narkomaniji i razgovor sa socijalnom radnicom Aidom Kerović, NVO Cazas i osobom koja je uspješno završila tretman u JU Kakaricka gora.